Interneto svetainių kūrimas Vilniuje

Esame laisvai samdomų interneto profesionalų komanda. Interneto svetainių kūrimas, atnaujinimas ir priežiūra – tai veikla, kuria užsiimame jau nuo 2009 metų. Nepaisant to, kad esame įsikūrę Klaipėdoje, teikiame kokybiškas paslaugas klientams Vilniuje, visoje Lietuvoje ir užsienyje.
 
Jeigu esate iš Vilniaus miesto ar Vilniaus rajono – drąsiai pasirinkite mus savo naujos interneto svetainės ar el. parduotuvės sukūrimui. Didesnės apimties projektams aptarti galėsime atvykti pas jus į susitikimą, o mažesnių projektų įgyvendinimą taip pat kokybiškai galima suderinti elektroniniu paštu ar telefonu. Esame nedidelė, bet lanksti komanda, todėl pasiūlysime palankią kainą.
 
Interneto svetainių ir el. parduotuvių kūrimo darbuose atsižvelgiame į kiekvieno kliento lūkesčius ir turimą biudžetą. Nemokamai konsultuojame ir patariame visais interneto svetainės kūrimo klausimais: naujos svetainės sukūrimas, jau veikiančios svetainės atnaujinimas, papildomų funkcionalumų programavimas ir diegimas, greitaveika, monitoringas, saugumas, atnaujinimai.
 
Galite pasirinkti unikalų interneto svetainės dizainą, kuris bus sukurtas specialiai jums. Jeigu norite pataupyti – pasiūlysime pasirinkti profesionaliai sukurtus dizaino šablonus. Dirbant su mumis, jums nereikės ieškoti tekstų rašytojo, kadangi bendradarbiaujame su patyrusiais tekstų kūrėjais. Svetaines kuriame su populiariausiomis turinio valdymo sistemomis Wordpress ir Woocommerce.

 

 Mūsų darbai