Apie mus

Apie websvetaines.lt

Esame profesionali laisvai samdomų specialistų komanda. Interneto svetainių kūrimo, atnaujinimo ir priežiūros srityje dirbame jau nuo 2009 metų. Greitai ir kokybiškai atliekame užsakytus darbus savo klientams visoje Lietuvoje, ir užsienyje. Užsisakykite savo interneto svetainę pas mus.

Kokius privalumus gaunate pasirinkdami nepriklausomą mūsų komandą? Vienijame laisvai samdomus specialistus, kurie gerai išmano savo darbą. Prie jūsų projekto visada dirba efektyvus ir optimalus darbuotojų skaičius. Darbai atliekami sparčiai ir neprisideda papildomų mokesčių, kuriuos taiko didelės agentūros. Kiekvienam klientui skiriamas betarpiškas dėmesys ir laikas.

Kurdami interneto svetaines naudojame naujausias web technologijas. Jūsų interneto svetainei bus sukurtas individualus dizainas arba parinktas tinkamiausias dizaino šablonas. Kiekvienos mūsų sukurtos interneto svetainės dizainas yra pritaikytas ir peržiūrai mobiliuosiuose įrenginiuose. Jums nereikės atskirai ieškoti tekstų rašytojo, ko dažniausiai nesiūlo kiti svetainių kūrėjai.

Interneto svetainių programavimui naudojame atviro kodo turinio valdymo sistemą WordPress ir el. prekybos modulį Woocommerce. Tai patikrinta, populiari, patikima ir saugi turinio valdymo sistema, kurią lengva administruoti. Jums nereikės jaudintis jokiais interneto svetainės ar elektroninės parduotuvės atnaujinimo ir aptarnavimo klausimais, kadangi nebūsite pririšti prie svetainės kūrėjo.

Šiais interneto laikais mes neskirstome savo klientų pagal geografines vietoves. Sėkmingai dirbame VilniujeKauneKlaipėdoje ir visoje Lietuvoje.

HTML5 / CSS3 / Bootstrap / Foundation
100%
JQuery
70%
ImpressPages CMS
90%
CMS Made Simple TVS
100%
WordPress TVS
100%
Laravel 5.5 php framework
70%
Photoshop
80%

Klientų atsiliepimai

Mūsų paslaugos

Interneto svetainių kūrimas, palaikymas, vystymas

Kuriame profesionales interneto svetaines įmonėms bei individualiems asmenims. Nuo idėjos iki veikiančios svetainės.

Interneto svetainių atnaujinimas, korekcijos

Diegiame turinio valdymo sistemas. Atnaujiname svetainės dizainą. Pritaikome svetaines mobiliems (responsive) įrenginiams.

Interneto svetainių priežiūra, administravimas

Aptarnaujame esamas interneto svetaines. Atliekame korekcijas, svetainės funkcionalumo išplėtimus.

Wordpress svetainių kūrimas, palaikymas, vystymas

Kuriame interneto svetaines, atliekame korekcijas su populiariausia pasaulyje turinio valdymo sistema Wordpress.

Woocommerce el. parduotuvių kūrimas, palaikymas, vystymas

Kuriame el. parduotuves Wordpress Woocommerce elektroninės prekybos modulio pagrindu. Atliekame korekcijas, parduotuvės funkcionalumo išplėtimus.

Wordpress svetainių administravimas, priežiūra

Atliekame visas Wordpress svetainių administravimo paslaugas: turinio korekcijos, funkcionalumo išplėtimas, talpinimas, saugumo auditas, greitaveika ir t.t..