Interneto svetainių atnaujinimas

Diegiame patogias turinio valdymo sistemas. Atnaujiname svetainės dizainą ir tekstus. Pritaikome svetaines mobiliesiems (responsive) įrenginiams. Jeigu jūsų interneto svetainė yra sukurta anksčiau, gal ji morališkai ir dizainiškai paseno? O jeigu ji dar ir lėtai pasileidžia, lankytojams gali pasirodyti, kad jūsų įmonė nebevysto veiklos ir gal net bankrutavote. Nedelsdami atsinaujinkite.

Profesionaliai atnaujiname pasenusias interneto svetaines. Naujas individualus dizainas arba pasirinktas dizaino šablonas. Nauji tekstai svetainėje ir naujausia informacija skaitytojams. Patogi ir lengvai naudojama turinio valdymo sistema, kad galėtumėte patys sukelti reikiamas nuotraukas ar straipsnius. Pritaikymas peržiūrai mobiliuosiuose įrenginiuose. Saugumas ir privatumo politika.

Pasinaudokite laisvai samdomų specialistų komandos pagalba ir užsisakykite interneto svetainės atnaujinimo darbus. Turėsite patogią turinio valdymo sistemą. Nebūsite pririšti prie svetainės kūrėjo, nes jūsų svetainė veiks WordPress sistemos pagrindu. Google paieškos sistema mėgsta atnaujinimus ir pradės jus rodyti aukštesnėse SEO pozicijose. Svetainė veiks greičiau nei iki šiol.

Interneto svetaines atnaujiname WordPress sistemoje. Dažnai žmonės klaidingai įsivaizduoja, kad WordPress yra nepilnavertis ir studentiškas svetainių kūrimo įrankis pradedantiems. Todėl pradeda svarstyti pasirinkti kitas kūrimo sistemas: Drupal, Joomla, Wix, Laravel, Codeigniter. Priminsime, kad WordPress suteikia profesionaliems programuotojams neribotas galimybes.

Juk ne veltui, tokios pasaulinės kompanijos kaip CNN, Playstation, New York Times, žurnalas „People”, Ford – visi jie savo svetainei pasirinko WordPress. Šimtai savanorių programuotojų vysto, plėtoja, tobulina ir atnaujina šią turinio valdymo sistemą kasdien. Pasirinkite WordPress teikiamas naudas ir jūs, nes tada neatsidursite ribotų galimybių aklavietėje kaip su kita sistema.