Tekstų rašymas interneto svetainėms

Kuriame interneto svetaines, programuojame, pasirūpiname talpinimu ir suteikiame priežiūros paslaugas. Tačiau norintiems turėti savo interneto svetainę, reikės jai tekstų. Mes teikiame kompleksiškas paslaugas. Užsisakydami interneto svetainės kūrimą pas mus – gausite ir svetainei reikalingus tekstus iš vienų rankų. Mes bendradarbiaujame su patyrusiais tekstų rašytojais.

Dažnais atvejais, kai ieškote palankesnės interneto svetainės sukūrimo kainos, kreipiatės į smulkesnius šių paslaugų tiekėjus. Jie gerai daro dizaino darbus ir programuoja, tačiau nekuria tekstų. Būkite pasiruošę gauti tokį klausimą – ar turite tekstus savo svetainei? Jeigu tekstų neturite, jums reikės papildomai susirasti tekstų rašytoją. Kaip žinosite ar rašytojas patyręs?

Mes bendradarbiaujame su patyrusiais tekstų rašytojais, kurie gilinasi į jūsų verslo situaciją. Pradėjus darbus vyksta jūsų konkurentų aplinkos ir raktažodžių analizė. Juk jūs norite, kad interneto svetainės tekstai būtų palankūs Google SEO ir turėtų aukštas pozicijas paieškose. Pasirinkdami kompleksiškas paslaugas, gausite ir kokybiškus tekstus savo interneto svetainei.

Kokius tekstus kuria mūsų rekomenduojami rašytojai? Minimalistiškas dėstymo stilius, todėl tekstus malonu skaityti ir jūsų būsimas klientas lengvai įsisavins dėstomą informaciją. Tekstai nuolat pabrėžia jūsų paslaugų ir produktų teikiamą naudą. Interneto svetainės tekstai dėstomi logiška seka, todėl skaitytojas nesinervina, kad neranda norimos informacijos svetainėje.