Wordpress programavimo paslaugos

Galite užsisakyti atskirus WordPress svetainės ar Woocommerce el. parduotuvės programavimo darbus. Suprogramuosime jums naujus papildomus modulius (plugin’us). Interneto svetainių ir el. parduotuvių lankytojų įpročiai keičiasi, o poreikiai auga. Auginantys verslą ir pardavimus internete pastebi, kad anksčiau sukurta svetainė ar el. parduotuvė pradėjo nebepatenkinti klientų poreikių.

Kaip patobulinti savo interneto svetainę ar el. parduotuvę? Kaip pasiekti daugiau efektyvumo ją administruojant ir patenkinti augančius lankytojų poreikius? Laisvai samdomų interneto profesionalų komanda turi jums naudingų pasiūlymų. Jeigu jūsų interneto svetainė ar el. parduotuvė sukurta WordPres sistemos pagrindu – mielai padėsime. Pasiruoškite tobulėti.

Kokias WordPress ir Woocommerce programavimo paslaugas jums siūlome? WordPress interneto svetainės turinio atnaujinimas ir kūrimas. WordPress įskiepių (plugin) diegimas ir konfigūravimas. Individualiems poreikiams sukuriame jums reikalingus naujus WordPress įskiepius (plugin) ir juos integruojame interneto svetainėje. Pasiūlome WordPress temų korekcijas ir funkcionalumus.

Kokia WordPress programavimo kaina? Dirbame tiek pagal valandinį, tiek pagal iš anksto sutartą mokestį už konkrečius darbus. Savo klientams WordPress ir Woocommerce programavimo darbus atliekame prieinamomis kainomis. Programavimo darbai – 30€/val. Administravimo darbai – 20€/val. Mūsų darbuotojai nėra PVM mokėtojai ir dirba pagal IV pažymas. Visos kainos pateiktos su jau įskaičiuotais mokesčiais. Išrašome Sąskaitas faktūras.