Interneto svetainių kūrimas įstaigoms ir organizacijoms

Kuriame interneto svetaines valstybinėms įstaigoms ir organizacijoms. Tokių interneto svetainių kūrimas turi daug specifinių reikalavimų ir privalo atitikti numatytas bei aprašytas sąlygas. Reikalavimai pateikti LR Vyriausybės patvirtintame Bendrųjų reikalavimų valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetainėms ir mobiliosioms programoms apraše.

Esame patyrusi interneto svetainių kūrimo profesionalų komanda, kuri savo darbų sąraše turi jau ne vieną valstybinėms įstaigoms ir organizacijoms sukurtą svetainę. Jeigu jūsų įstaigai ar organizacijai reikia naujos interneto svetainės arba netenkina dabar esanti – drąsiai kreipkitės į mus. Sukursime jums naują interneto svetainę arba sutvarkysime nesklandumus senojoje.

Interneto svetainės kūrimo kaina priklauso nuo jūsų poreikių, norų ir turimo biudžeto. Mes įsiklausome į kiekvieno kliento situaciją ir visada stengiamės surasti jam tinkantį kokybės ir prieinamos kainos sprendimą. Tačiau svarbiausias dalykas įstaigų ir organizacijų svetainėms yra vyriausybės numatyti griežti reikalavimai, todėl svetainės kūrime reikia turėti patirties ir išmanymo.

Dažnais atvejais naujai kuriamoms įstaigų ir organizacijų interneto svetainėms siūlome pasirinkti plačiausiai pasaulyje naudojamą profesionalią, atvirą, saugią WordPress platformą. Ši platforma neriboja programuotojų galimybių ir nuolat atnaujinama. Jūs neprisirišate prie uždarose sistemose kuriančių programuotojų ir neatsiduriate aklavietėje kaip su netinkamai pasirinkta sistema.

Pasitikėkite mūsų patirtimi ir užsisakykite interneto svetainės kūrimo paslaugas pas mus.

 

 Mūsų darbai