Wordpress turinio valdymo sistema

WordPress yra interneto programinės įrangos, galite naudoti norėdami sukurti gražią svetainę ar interneto dienoraštį. Mes norėtume pasakyti, kad WordPress yra nemokama ir neįkainojamas tuo pačiu metu.
Pagrindinė programinė įranga yra sukurta šimtai bendruomenės savanorių, ir, kai būsite pasiruošę daugiau įskiepių ir temos, galima paversti savo svetainę į beveikviską, ką galima įsivaizduoti, yra tūkstančiai. Daugiau nei 60 milijonų žmoniųpasirinko WordPress galia vietą jie vadina "namų" internete - mes mielai Jus prisijungti prie šeimos.

Top 5 priežasčių, kodėl WordPress yra Geriausia TVS sukurti savo svetainę

Jei Jūs vis dar nauja pasaulyje dienoraščių ir interneto svetainėse, galite girdėjote WordPress ir gali būti įdomu, ką WordPress yra. WordPress yra leidybos platforma, naudojama statybos svetainių ir dienoraščių. Jis įgaliojimai milijonų svetainių visame pasaulyje, ir daugelis stambių ženklai naudojate WordPress: CNN, Playstation, New York Times dienoraščių, žurnalo „People", ir net Ford - visi jie naudoja WordPress!

WordPress yra ne vien tik dienoraščių

WordPress žinomas visų pirma kaip dienoraščių platformos, ir tai išlieka geriausias sprendimas naudoti dienoraštį, tačiau jis nuėjo ilgą kelią ir tapo labai išsamus Turinio valdymo Suite „, naudojami elektros įvairių tipų svetainių, įskaitant verslo svetainėms , darbo lentos, svetainių featuring skelbimus ir kt. WordPress yra labai labai lankstus, pritaikomas ir, jei funkcija arba funkcijos, kurios yra ne built-in reikia vartotojui, yra pažodžiui tūkstančiai plugins galima padidinti WordPress „funkcionalumą , todėl nėra tikėtina, sprendimas jau sukurti tokį poreikį – galimybės yra tiesiog beribės!

Kita vertus, ji tikrai nėra lengvai dienoraštį apie savo svetainę, kuri yra labai rekomenduotinas kaip dalis jūsų interneto rinkodaros strategiją. Paieškos sistemos, tokios kaip „Google" meilės WordPress, nes jis naudoja gerai parašyti kodą, ir išlaikyti aktyvus dienoraštis pasakoja paieškos, kad jūsų svetainė yra gyvas ir gerai, ir taip padidinti savo svetainės reitingą ir jūsų šansai rasti per organinių paieškos. Jeigu Jūs ieškote gauti galvos pradėti su Search Engine Optimization, WordPress yra būdas eiti į jūsų svetainę ir / arba dienoraštį.

WordPress yra ekonomiškai veiksmingi bei lankstūs

Apie WordPress yra puikus dalykas, kad tai visiškai atviro kodo, kuris reiškia, kad išeitinis kodas naudojamas norint paleisti WordPress yra prieinama plačiajai visuomenei. Tai reiškia, kad planetoje kas nors gali pakeisti kodą, jei būtina ir pritaikyti WordPress dar, ko jiems reikia. Dažnai tai nėra būtina, tačiau ji taip pat reiškia, kad bet kokie WordPress platformos įskiepių ir temos (Templates), sukūrė taip pat turi būti atviro kodo. Įskiepiai yra iš esmės add-ons, kad gali būti lengvai įdiegti WordPress prietaisų skydo srityje, įtraukti daugiau funkcijų, kurios nėra pagrindinio kodo dalis, ir temos yra tai, ką dienoraštyje arba svetainėje, pagrįstą WordPress jo konstrukcija. Įsivaizduokite, pasaulinio masto bendruomenės dirba kartu pridėti daugiau funkcijų ir funkcijas į WordPress – jūs ne tik tik sugebėti naudoti specialius darbuotojus ar kūrėjams gaminti tinkinimus, o tai reiškia, tai galinga TVS sistema pasiruošę padaryti tai, ką reikia , tai lanksti ir lengva pritaikyti.

WordPress yra pasaulio bendruomenę

Kadangi WordPress yra atviro kodo, tai yra laisvai prieinama, atsisiųsti, įdiegti, ir panaudojo savo serveriuose. Tai daro tai labai rentabilus. Tai kainuotų daug pinigų užsakymą TVS sukūrė, kad galėtų padaryti tą patį, kad WordPress, bet kodėl reikia išleisti, kad daug? Nereikia išradinėti dviračio su WordPress yra laisvai prieinama, su pritaikymais, ir labai aktyviai remia pasaulio bendruomenę WordPress kūrėjams, vartotojams, ir rėmėjų! WordPress yra reguliariai atnaujinama, su nauju funkcionalumu, ištaisytų klaidų ir saugumo ištaisytos klaidos.
Taip pat, nes ten yra tokia didelė bendruomenė aplinkinių WordPress, bet kūrėjas gali dirbti ant WordPress pagrindu svetainę, ją atnaujinti, keisti ir tt, todėl jūs niekada negali būti laikomas išpirkos vieno dizainerio ar programuotojo.

WordPress yra paprasta naudotis!

Jūs neturite būti techninis genijus sužinoti, kaip naudoti „WordPress. Aš visada pasakykite savo klientams: jei žinote, kaip redaguoti „Microsoft Word dokumentą, tada jūs galėsite lengvai atnaujinti turinį savo WordPress svetainėje. Puslapius ir (arba) dienoraščio WordPress atnaujinimas yra tiesiog taip paprasta, kaip redaguoti „Word" dokumentą – jūs neturite būti web dizaineris atnaujinti savo turinį. Tai WordPress magija!

WordPress siūlo backend administratoriaus sąsaja, tai vizualiai lengva naršyti ir labai efektyvus. Viskas yra organizuotas logiškai, todėl ji yra paprasta, kad rasti, jūsų ieško už, pavyzdžiui redagavimas žinutę puslapį, redaguoti žinutę dienoraščio post / straipsnis (dėl „Žinutės" skyriuje), įkelti nuotraukos įsikūręs „Media" skyriuje), vartotojų valdymo „Users" skiltyje), ir ttDomina Wordpress interneto svetainės sukūrimas?