Interneto svetainių kūrimas Klaipėdoje

Esame Klaipediečiai, todėl daugiausiai orientuojamės į savo miesto klientus. Esame įgyvendinę nevieną sėkmingą projektą. Mūsų klientų tarpe tokios žinomos Klaipėdos įmonės: Klaipėdos konteinerių terminalas, Malkų įlankos terminalas, UAB Aresenalas, Spynu pasaulis, UAB BPA ir kt..

Kuriame profesionales interneto svetaines įmonėms bei individualiems asmenims. Nuo įdėjos iki veikiančios svetainės. Siekiame pasiūlyti optimalų web sprendimą - sukurti profesionalę interneto svetainę už prieinamą kainą. Kurdami interneto svetaines naudojame naujausias web technologijas: HTML 5, CSS3, Jquery. Svetainės dizainas yra pritaikomas mobiliems įrenginiams (responsive design).

Atsižvelgdami į kliento biudžetą, skiriamą interneto svetainei, siūlome unikalų web dizainą arba profesionalų svetainės dizaino šabloną.

Kurdami interneto svetaines naudojame populiariausias atviro kodo TVS - turinio valdymo sistemas: ImpressPages, Wordpress, CMS Made Simple, todėl Jums nereikia mokėti už turinio valdymo sistemą bei jos atnaujinimus. Tai smarkiai atsiliepia interneto svetainės kūrimo kaštams. Taip pat Jūs neprisirišate prie svetainės kūrėjo. Bet kada galite pasirinkti kitą įmonę ar asmenį prižiūrėti, atnaujinti ar vystyti jūsų interneto svetainę.

 

 Mūsų darbai